Ciekawostki informatyczne, teleinformatyczne, informacje dla ciekawych świata technologii. Poznaj sprawdzone rozwiązania, zobacz co piszczy w trawie.

Podkręcanie kart graficznych

Podkręcanie kart graficznych

Przedstawiamy sposób na podkręcanie karty graficznej. Jeśli chcesz ze swojej grafiki wycisnąć jeszcze więcej, zobacz, jak się to powinno robić. Podkręcanie, inaczej przetaktowywanie (ang. overclocking) polega na zwiększeniu szybkości pracy poprzez zmianę taktowania zegara.

Czytaj dalej >>>

Wybraliśmy dla Ciebie następujące artykuły:

LG G Flex 2

LG G Flex 2 – zakrzywiony ekran ciągle w modzie

Już w 2013 roku firma LG zaprezentowała zakrzywiony smartfon – LG G Flex. Zobaczmy jego następcę.

0 komentarzy

Wiko Ufeel – budżetowy wojownik

Recenzja budżetowego telefonu Wiko Ufeel, wyprodukowanego we Francji przez firmę Wiko. Co potrafi smartfon za mniej niż 900 zł?

0 komentarzy
Recenzja Samsung Galaxy Tab S2 9.7”. Poradnik komputerowy.

Recenzja Samsung Galaxy Tab S2 9.7”

Prześwietlamy Galaxy Tab S2 9.7” od Samsunga, uwypuklając jego zalety i wady. Zanim dokonasz zakupu, przeczytaj naszą recenzję.

0 komentarzy
Windows 10 GodMode

Windows 10 – GodMode wszystkie ustawienia w jednym miejscu.

Panel sterowania w każdej wersji systemu Windows (począwszy od Windows 95 , kiedy to pojawił się po raz pierwszy) zawiera coraz to więcej opcji. Czasami nawet włączenie widoku kategorii nie pozwala nam odnaleźć interesującej rzeczy, której szukamy. Jest jednak sposób, dzięki któremu możemy mieć dostęp do wszystkich jego pozycji z jednego miejsca.

0 komentarzy
Klasyczne telefony komórkowe 2016

Jak wygląda rynek klasycznych telefonów komórkowych po latach dominacji smartfonów?

Smartfony praktycznie całkowicie zastąpiły klasyczne telefony komórkowe. Wciąż jednak istnieje grupa osób, które z różnych względów preferują tradycyjne urządzenia.

1 komentarz
Smartfon za 9,82 dolara.

Ile może kosztować smartfon? Dokładnie 9,82 dolara

Ceny topowych smartfonów systematycznie rosną i chyba nikogo już nie dziwi przekroczenie progu 3 tys. złotych. Jednocześnie podzespoły w urządzeniach stają się coraz szybsze i dziś możemy kupić telefony z procesorami jeszcze kilka lat temu uznawanymi za topowe, za znacznie niższą cenę.

0 komentarzy

LG K10 2017 – low endy znów atakują

Bierzemy dziś na warsztat smartfon LG K10 2017. Czy ten niskobudżetowy telefon wart jest zainteresowania? Zobacz jego zalety i wady.

0 komentarzy
TeamViewer

TeamViewer – zdalne sterowanie komputerem na odległość.

Kiedy chcemy zapewnić pomoc zdalną za pośrednictwem Internetu lub sterować swoim własnym komputerem spoza domu, możemy skorzystać z paru dostępnych darmowo narzędzi. Co czyni TeamViewer najwygodniejszym z nich?

1 komentarz
Xperia Z5 Premium i Z5 Compact

Xperia Z5 Premium i Z5 Compact – odrobina świeżości na rynku smartfonów.

Sony prezentuje dwa niecodzienne smartfony z linii Xperia Z5. Zobacz ich specyfikację.

0 komentarzy

Przechowywanie danych w chmurze – Dropbox.

Chmura – jest to technologia polegająca na udostępnianiu użytkownikowi aplikacji lub przestrzeni dyskowej na zewnętrznym serwerze. Dzięki temu nie ma potrzeby przechowywania wszystkich danych na dysku twardym komputera. Jest to też bezpieczna i wygodna opcja dla użytkowników, którzy chcą korzystać ze swoich plików na wielu różnych urządzeniach w różnych miejscach. Dzięki chmurze nie musimy nosić przy sobie pendrivie…

0 komentarzy
Huawei

Huawei Mate 10 Lite  – smartfon, który przyciąga uwagę

Zapraszamy na dzisiejszą recenzję Huawei Mate 10 Lite, z której dowiecie się czy nowe urządzenie od Huawei ma szansę na podbój rynku w swojej klasie cenowej.

0 komentarzy

Zobacz więcej >>>