Ciekawostki informatyczne, teleinformatyczne, informacje dla ciekawych świata technologii. Poznaj sprawdzone rozwiązania, zobacz co piszczy w trawie.

Podkręcanie kart graficznych

Podkręcanie kart graficznych

Przedstawiamy sposób na podkręcanie karty graficznej. Jeśli chcesz ze swojej grafiki wycisnąć jeszcze więcej, zobacz, jak się to powinno robić. Podkręcanie, inaczej przetaktowywanie (ang. overclocking) polega na zwiększeniu szybkości pracy poprzez zmianę taktowania zegara.

Czytaj dalej >>>

Wybraliśmy dla Ciebie następujące artykuły:

Recenzja Acer Switch Alpha 12

Zobacz naszą recenzję Acer Switch Alpha 12 –  tabletu z doczepianą klawiaturą od firmy Acer. Poznaj zalety i wady nowej hybrydy.

0 komentarzy
porównanie kont email

Ranking najlepszych, darmowych kont pocztowych!

Przez kilka dni testowaliśmy najpopularniejsze i bezpłatne konta pocztowe w Polsce. Czas poznać wyniki naszego testu biorąc pod uwagę ocenę ogólną, jak również zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

119 komentarzy
HTC U Ultra – test ciekawego smartfona z dużym ekranem

HTC U Ultra – test ciekawego smartfona z dużym ekranem

Macie wolne pieniądze na zakup nowego telefonu, lecz nie wiecie jaki wybrać? Dzięki naszej recenzji, być może Wasz wybór padnie na HTC U Ultra.

0 komentarzy
Xiaomi Amazfit Pace – test budżetowego smartwatcha

Xiaomi Amazfit Pace – test budżetowego smartwatcha

Dzisiaj, na łamach naszej redakcji, zostanie poddany testom smart-zegarek od Xiaomi. Jak wypada na tle konkurencji Xiaomi Amazfit Pace? Sprawdźcie sami.

1 komentarz
Asus Transformer 3 Pro – recenzja wydajnej hybrydy

Asus Transformer 3 Pro – recenzja wydajnej hybrydy

Testujemy dziś hybrydę Asus Transformer 3 Pro. Zobacz nasze spostrzeżenia, poznaj jego zalety i wady.

0 komentarzy
Rozdzielczość ekranu. Przeczytaj zanim kupisz smartfon.

Rozdzielczość ekranu. Czyli co powinieneś wiedzieć zanim kupisz.

Czy wysoka rozdzielczość ekranu jest potrzebna w smartfonie? Co przemawia za a co przeciw wysokiej rozdzielczości?

0 komentarzy
Jak znaleźć telefon. Szybki poradnik krok po kroku.

Jak odnaleźć telefon? – Szybki poradnik

Zobacz prosty sposób jak znaleźć telefon. Poradnik wyjaśni jak namierzyć zgubiony lub skradziony telefon oraz jak zdalnie go zablokować lub wymazać dane.

0 komentarzy
BlackBerry Priv z Androidem

BlackBerry Priv  – bezpieczny smartfon, ale tym razem z Androidem

BlackBerry przyzwyczaiło nas do wydawania telefonów przeznaczonych do zastosowań biznesowych, z pełną klawiaturą QWERTY. Gdy nadeszła era smartfonów, firma nie porzuciła swojej koncepcji, nadal większość smartfonów posiadała sprzętową klawiaturę, a ponadto własny system operacyjny, który w założeniach producenta miał być bezpieczniejszy od innych.

0 komentarzy

Windows 10 strzał w dziesiątkę??? Nowy system nie pozbawiony wad.

Po cieszącym się złą sławą Windowsie 8.1, Microsoft zdecydował się zmienić formę dystrybucji swojego systemu operacyjnego. Teraz „Okienka” będą sprzedawane jako usługa, co ma przynieść się na znaczący wzrost jakości samego systemu. Pierwszym systemem nowej generacji jest Windows 10.

0 komentarzy
In memoriam

Co z aktywnym kontem na facebooku po śmierci użytkownika?

Pewnie niektórzy zastanawiają się co się stanie z kontem na facebooku po naszej śmierci. Do tej pory zazwyczaj nic się nie działo. Wyjątkami były sytuacje kiedy to rodzina uzupełniła specjalny wniosek o nadanie statusu „In memoriam” (jak definiuje facebook konto ze statusem „In memoriam” to miejsce, w którym znajomi i rodzina mogą dzielić się wspomnieniami…

0 komentarzy
UMi Rome - flagowiec za grosze

UMi Rome – flagowiec za grosze

Choć jesteśmy przyzwyczajeni do sytuacji, że telefony chińskich producentów są na ogół tańsze od produktów uznanych, wiodących marek, to zdecydowanie niecodziennie spotyka się smartfona, którego podzespoły pozwalałyby – choć w teorii – nawiązanie walki z modelami flagowymi takich potentatów jak Samsung czy Sony, ale jego cena byłaby porównywalna z budżetowymi propozycjami tychże. Taki ma być…

1 komentarz

Zobacz więcej >>>