Ciekawostki informatyczne, teleinformatyczne, informacje dla ciekawych świata technologii. Poznaj sprawdzone rozwiązania, zobacz co piszczy w trawie.

Podkręcanie kart graficznych

Podkręcanie kart graficznych

Przedstawiamy sposób na podkręcanie karty graficznej. Jeśli chcesz ze swojej grafiki wycisnąć jeszcze więcej, zobacz, jak się to powinno robić. Podkręcanie, inaczej przetaktowywanie (ang. overclocking) polega na zwiększeniu szybkości pracy poprzez zmianę taktowania zegara.

Czytaj dalej >>>

Wybraliśmy dla Ciebie następujące artykuły:

Lark 7i  - tablet do 300 złotych z pełnym Windows-em.

Lark 7i  – tablet i Windows za mniej niż 300 złotych

Czy można kupić dobry tablet do 300 zł i to z Windowsem na pokładzie? Przekonajmy się. Zobacz recenzję budżetowego tabletu Lark 7i.

0 komentarzy
How Are You - czyli aplikacja poprawiająca nastrój!

How Are You – czyli aplikacja poprawiająca nastrój!

Recenzja aplikacji mobilnej How Are You. Poznaj ciekawą apkę, która będzie próbować poprawiać Twój nastrój. Czy jej się uda, sam zobaczysz.

0 komentarzy
iPhone 6S recenzja

iPhone 6S – nowe funkcje i specyfikacja

Pierwszy iPhone został uznany za urządzenie rewolucyjne i stał się modelem przewodnim nowej generacji telefonów, dziś nazywanych smartfonami. Z każdym nowym modelem firma Apple wprowadza do swoich urządzeń nowości, lecz z czasem jest ich coraz mniej. Jak pod tym względem wypadł najnowszy produkt giganta z Cupertino?

0 komentarzy
Samsung Galaxy A3 (2017)  - co potrafi trzecia generacja?

Samsung Galaxy A3 (2017)  – co potrafi trzecia generacja?

Bierzemy dziś na warsztat Samsung Galaxy A3 – produkt koreańskiego potentata. Recenzja smartfona, jego zalety i wady. Przeczytaj zanim kupisz.

0 komentarzy
Porządki w Google Play. Zniknie część aplikacji ze sklepu.

Porządki w Google Play

Google Play wymiata półki i robi wiosenne porządki w swoim sklepie. Realizując politykę bezpieczeństwa usunie aplikacje nie spełniające jej wymogów. Odpadną również mało wartościowe apki.

0 komentarzy
TP-LINK Neffos X1 - smartfon od firmy produkującej routery?

TP-LINK Neffos X1  – na co stać smartfon od firmy produkującej routery?

TP-Link to chińska firma produkująca sprzęt sieciowy. Teraz stała się również producentem smartfonów. Zobacz recenzję TP-Link Neffos X1.

0 komentarzy

Przydatne APKI. Nauka

Dziś zobaczymy, które aplikacje do nauki będą najbardziej przydatne na naszych urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS.

0 komentarzy
Jak przerobić instalkę Windows 7

Windows 7 – jak zainstalować dowolną edycję, posiadając jedynie jedną z nich?

Instalka Windows 7 po niewielkiej modyfikacji, może posłużyć do zainstalowania dowolnej wersji tego sytemu. Jak to zrobić pokazuje niniejszy poradnik.

4 komentarze
Xiaomi Amazfit Pace – test budżetowego smartwatcha

Xiaomi Amazfit Pace – test budżetowego smartwatcha

Dzisiaj, na łamach naszej redakcji, zostanie poddany testom smart-zegarek od Xiaomi. Jak wypada na tle konkurencji Xiaomi Amazfit Pace? Sprawdźcie sami.

1 komentarz

Porównywarka cen – jak tanio kupować

Kto z Was nie chciałby zaoszczędzić trochę pieniędzy? W internecie jest wszystko możliwe, jeśli chcesz zacząć e-zakupy ważne jest abyś znał podstawy kupowania przez internet. Jedną z tych podstaw jest porównywarka cen. Warto poświęcić trochę uwagi takim portalom i nauczyć się z nich korzystać. Powód jest jeden – OSZCZĘDZANIE. Tak więc do dzieła.

1 komentarz
Migmail – konto poczty na chwilę

Migmail – konto poczty na chwilę czyli jak ochronić swoją skrzynkę pocztową przed spamem.

Obecnie większość serwisów internetowych oferuje różnego rodzaju usługi, do których dostęp musi być poprzedzony założeniem konta czy profilu.

1 komentarz

Zobacz więcej >>>