Ciekawostki informatyczne, teleinformatyczne, informacje dla ciekawych świata technologii. Poznaj sprawdzone rozwiązania, zobacz co piszczy w trawie.

Podkręcanie kart graficznych

Podkręcanie kart graficznych

Przedstawiamy sposób na podkręcanie karty graficznej. Jeśli chcesz ze swojej grafiki wycisnąć jeszcze więcej, zobacz, jak się to powinno robić. Podkręcanie, inaczej przetaktowywanie (ang. overclocking) polega na zwiększeniu szybkości pracy poprzez zmianę taktowania zegara.

Czytaj dalej >>>

Wybraliśmy dla Ciebie następujące artykuły:

Huawei Nova  – recenzja nieprzeciętnego chińczyka

Przyglądamy się dziś nowemu modelowi chińskiego producenta – Huawei Nova. Wyszukamy jego zalety i wady. Sprawdzimy czy warto zainwestować w ten model.

0 komentarzy
Fences czyli jak utrzymać porządek na pulpicie. Recenzja programu.

Fences – sposób na bałagan pulpitowy!

Recenzja przydatnego programu pomagającego zachować porządek na pulpicie. Zobacz czy Ci się przyda taki program.

0 komentarzy
Chińskie sklepy

Czas na zakupy! Wybieramy  odpowiedni chiński sklep.

Zdecydowaliśmy się już na zakup sprzętu z Chin , ale co dalej? Jaki sklep wybrać? Co z gwarancją? W tym tekście postaram się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania porównując 4 chińskie sklepy z elektroniką.

0 komentarzy

Recenzja Acer Switch Alpha 12

Zobacz naszą recenzję Acer Switch Alpha 12 –  tabletu z doczepianą klawiaturą od firmy Acer. Poznaj zalety i wady nowej hybrydy.

0 komentarzy
Lumia 950 z Windowsem 10 - recenzja

Najnowszy flagowiec z Windowsem 10 na pokładzie – Lumia 950

Windows Phone nadal nie cieszy się popularnością porównywalną do iOS i Androida. Microsoft robi co może żeby poprawić jego pozycję na rynku, m. in. poprzez tworzenie kolejnych wersji flagowych smartfonów. Jednym z nowszych produktów jest Lumia oznaczona numerem 950.

0 komentarzy
Rozdzielczość ekranu. Przeczytaj zanim kupisz smartfon.

Rozdzielczość ekranu. Czyli co powinieneś wiedzieć zanim kupisz.

Czy wysoka rozdzielczość ekranu jest potrzebna w smartfonie? Co przemawia za a co przeciw wysokiej rozdzielczości?

0 komentarzy

Pulpit zdalny Chrome – zdalne sterowanie komputerem przez przeglądarkę.

Jak sterować zdalnie komputerem – Pulpit zdalny Chrome. Wszystko o aplikacji od Google. Instrukcja użytkownika krok po kroku.

1 komentarz
Windows 10 GodMode

Windows 10 – GodMode wszystkie ustawienia w jednym miejscu.

Panel sterowania w każdej wersji systemu Windows (począwszy od Windows 95 , kiedy to pojawił się po raz pierwszy) zawiera coraz to więcej opcji. Czasami nawet włączenie widoku kategorii nie pozwala nam odnaleźć interesującej rzeczy, której szukamy. Jest jednak sposób, dzięki któremu możemy mieć dostęp do wszystkich jego pozycji z jednego miejsca.

0 komentarzy

Windows 10 strzał w dziesiątkę??? Nowy system nie pozbawiony wad.

Po cieszącym się złą sławą Windowsie 8.1, Microsoft zdecydował się zmienić formę dystrybucji swojego systemu operacyjnego. Teraz „Okienka” będą sprzedawane jako usługa, co ma przynieść się na znaczący wzrost jakości samego systemu. Pierwszym systemem nowej generacji jest Windows 10.

0 komentarzy
konto Microsoft

Czy warto założyć konto Microsoft?

Konto Microsoft – wielu z nas uważa je za przymus wynikający z posiadania Windowsa 8 lub wyższego. Lecz czy naprawdę posiadanie tego konta jest takie złe? Przekonajmy się.

0 komentarzy

MyPHONE HAMMER AXE PRO – recenzja pancernego urządzenia

Recenzja pancernego smartfona Hammer Axe Pro od polskiego producenta. Zobacz jego zalety i wady. Przeczytaj zanim kupisz.

5 komentarzy

Zobacz więcej >>>