Ciekawostki informatyczne, teleinformatyczne, informacje dla ciekawych świata technologii. Poznaj sprawdzone rozwiązania, zobacz co piszczy w trawie.

Podkręcanie kart graficznych

Podkręcanie kart graficznych

Przedstawiamy sposób na podkręcanie karty graficznej. Jeśli chcesz ze swojej grafiki wycisnąć jeszcze więcej, zobacz, jak się to powinno robić. Podkręcanie, inaczej przetaktowywanie (ang. overclocking) polega na zwiększeniu szybkości pracy poprzez zmianę taktowania zegara.

Czytaj dalej >>>

Wybraliśmy dla Ciebie następujące artykuły:

Menadżer plików na Androida – ES File Explorer

ES File Explorer to menedżer plików, który możemy używać w systemie Android. Znajdziesz tu opis programu, wady i zalety, link do pobrania ze sklepu Google.

0 komentarzy

Kiano Intelect X2 HD – Windows zawsze z nami

Hybryda którą można kupić prawie w cenie Windowsa 10, zobacz czy warto. Zebraliśmy tu wszelkie spostrzeżenia, zalety i wady tego produktu.

0 komentarzy
Lektury.gov.pl – nowy pomysł rządu początkiem rewolucji?

Lektury.gov.pl – nowy pomysł rządu początkiem rewolucji?

Interesująca decyzja Ministerstwa Cyfryzacji. Czy lektury dostępne online odmienią nasze szkolnictwo? Tego nie wiemy, jednak zapraszamy do naszych przemyśleń.

0 komentarzy

Samsung Gear S3 Classic – smartwatch z Tizenem

Bierzemy pod lupę smartwatch od Samsunga, Gear S3 Classic, zobacz jakie znaleźliśmy w nim zalety i wady, przeczytaj zanim go kupisz.

0 komentarzy
Wybieramy smartwatch dla wymagających

7 smartwatchy dla wymagających. Zestawienie porównawcze modeli.

Porównywaliśmy już  smartwatche, które nie powinny zrujnować naszego portfela. Funkcjonalność większości z nich została jednak dosyć ograniczona z powodu braku systemu operacyjnego z prawdziwego zdarzenia. Dziś zaprezentuje państwu nieco droższe modele. Większość z nich będzie mieć na pokładzie Android Wear, dzięki czemu za pomocą aplikacji możemy dowolnie rozszerzać ich funkcjonalność.

0 komentarzy

Jak udostępniać ekran naszego telefonu na większym wyświetlaczu – program Lumia Beamer

Microsoft w swoich smartfonach z serii Lumia oferuje prosty sposób na pokazanie zawartości wyświetlacza naszego telefonu z systemem Windows Phone na innym ekranie. Wystarczy pobrać i uruchomić aplikację Lumia Beamer oraz posiadać aktywne połączenie z internetem.

0 komentarzy

Zabezpieczenie konta Facebook

Jeśli posiadasz konto w serwisie Facebook (kto dziś nie posiada takiego konta…), masz swój login i hasło. To jedyne zabezpieczenie Twojego konta, jeśli ktoś pozna hasło, może bez przeszkód zalogować się i zrobić z kontem wszystko, od wpisów i publikacji w Twoim imieniu po kradzież konta. Istnieje jednak sposób na dodatkowe zabezpieczenie, które praktycznie zniweluje do zera…

0 komentarzy

Na co go stać? Obszerny test LG G5

Dziś testujemy smartfon koreańskiego producenta – LG G5. Znajdujemy jego zalety i wady. Przeczytaj naszą recenzję zanim go kupisz.

0 komentarzy
Zuk Z2 – czym jeszcze, oprócz ceny, zaskoczy nas ten smartfon?

Zuk Z2 – czym jeszcze, oprócz ceny, zaskoczy nas ten smartfon?

Wyróżnienie się na rynku urządzeń mobilnych to nie lada wyzwanie. Dziś sprawdzimy czy Zuk Z2 poradzi sobie z tak  „wysoko zawieszoną poprzeczką”.

0 komentarzy
Xiaomi Mi Band 1S

Xiaomi Mi Band 1S potwierdzony na 11 listopada

Xiaomi wykonało ruch, który może nieźle namieszać na rynku akcesoriów wspomagających uprawianie sportu czy fitnessu. Mowa o Xiaomi Mi Band 1S, którego data wprowadzenia do sprzedaży została oficjalnie zatwierdzona na 11 listopada.

0 komentarzy
HTC U Ultra – test ciekawego smartfona z dużym ekranem

HTC U Ultra – test ciekawego smartfona z dużym ekranem

Macie wolne pieniądze na zakup nowego telefonu, lecz nie wiecie jaki wybrać? Dzięki naszej recenzji, być może Wasz wybór padnie na HTC U Ultra.

0 komentarzy

Zobacz więcej >>>