Ciekawostki informatyczne, teleinformatyczne, informacje dla ciekawych świata technologii. Poznaj sprawdzone rozwiązania, zobacz co piszczy w trawie.

Podkręcanie kart graficznych

Podkręcanie kart graficznych

Przedstawiamy sposób na podkręcanie karty graficznej. Jeśli chcesz ze swojej grafiki wycisnąć jeszcze więcej, zobacz, jak się to powinno robić. Podkręcanie, inaczej przetaktowywanie (ang. overclocking) polega na zwiększeniu szybkości pracy poprzez zmianę taktowania zegara.

Czytaj dalej >>>

Wybraliśmy dla Ciebie następujące artykuły:

Samsung Galaxy S8+ - większy egzemplarz flagowca Koreańczyków.

Samsung Galaxy S8+ – większy egzemplarz nowego flagowca Koreańczyków

Dziś na łamach poradnika gości flagowiec – Samsung Galaxy S8+. Recenzja pokaże, czy jest wart swojej ceny. Zobacz jego zalety i wady.

0 komentarzy
Lenovo Yoga Tablet 2 Pro

Tablet Lenovo Yoga 2 Pro – ciekawy pomysł na tablet z projektorem

Co jakiś czas producenci pokazują że w kwestii urządzeń mobilnych można wprowadzić jeszcze wiele nowych rzeczy. Jedną z takich nowości jest tablet firmy Lenovo z wbudowanym projektorem.

0 komentarzy
How Are You - czyli aplikacja poprawiająca nastrój!

How Are You – czyli aplikacja poprawiająca nastrój!

Recenzja aplikacji mobilnej How Are You. Poznaj ciekawą apkę, która będzie próbować poprawiać Twój nastrój. Czy jej się uda, sam zobaczysz.

0 komentarzy
Nokia 7.1 w „Oku Geeka”. Recenzja smartfonu z Finlandii.

Nokia 7.1 – powrót Nokii w wielkim stylu?

W premierowym „Oku Geeka” przyglądamy się Nokii 7.1. Powrót fińskiego producenta w wielkim stylu? Czego spodziewamy się po nowej Nokii, jej zalety i wady.

0 komentarzy

Przegląd najciekawszych flagowców 2015 roku

W tym roku praktycznie wszyscy producenci pokazali już swoje najlepsze urządzenia, reprezentujące najnowsze osiągnięcia technologiczne danej firmy. Przedstawiamy porównanie najciekawszych smartfonów 2015 roku.

0 komentarzy
Xiaomi Redmi Note 3

Xiaomi Redmi Note 3 – dziś premiera.

Prężnie rozwijający się chiński gigant, Xiaomi zapowiedziało na dzisiejszej konferencji kolejną wersję swojego niezwykle popularnego phabletu, a mianowicie Xiaomi Redmi Note 3.

0 komentarzy
poczta onet

Zakładamy darmowe konto pocztowe na onet.pl – email bez limitów

Przyszedł czas na skrzynkę pocztową na portalu onet.pl. Konto bez ograniczeń jeśli chodzi o pojemność skrzynki oraz pozwalające na przesyłanie olbrzymich załączników – to wszytko za free. Czy warto założyć tu swoje konto? Bierzemy serwis pod lupę.

7 komentarzy
Piractwo 2019 w Polsce. Czy gry pirackie są bezpieczne?

Piractwo – Czy Polska to piracki raj?

Rzut oka na cybernetyczne piractwo w Polsce w 2019 roku. Jakie konsekwencje mogą nas dziś spotkać, gdy gramy w gry pirackie lub korzystamy z nielegalnych serwisów internetowych?

0 komentarzy

Co wie o Tobie Twój telefon? Czyli parę słów o prywatności.

Jaką cenę płacimy za komfort używania naszego smartfonu? Co zrobić aby zachować prywatność w telefonie. Zobacz kilka porad.

0 komentarzy
Przydatne APKI. Cztery aplikacje do optymalizacji Androida.

Przydatne APKI. Optymalizacja

Z cyklu przydatne APKI, przejrzymy dziś najciekawsze naszym zdaniem aplikacje do optymalizacji i czyszczenia systemu Android. 

0 komentarzy

English 4 IT – interesująca propozycja dla informatyków

Dzisiaj na warsztat bierzemy książkę „ English 4 IT ”. Czytając naszą publikację dowiesz się czy warto mieć tą pozycję w swoich domowych zbiorach.

0 komentarzy

Zobacz więcej >>>