Ciekawostki informatyczne, teleinformatyczne, informacje dla ciekawych świata technologii. Poznaj sprawdzone rozwiązania, zobacz co piszczy w trawie.

Podkręcanie kart graficznych

Podkręcanie kart graficznych

Przedstawiamy sposób na podkręcanie karty graficznej. Jeśli chcesz ze swojej grafiki wycisnąć jeszcze więcej, zobacz, jak się to powinno robić. Podkręcanie, inaczej przetaktowywanie (ang. overclocking) polega na zwiększeniu szybkości pracy poprzez zmianę taktowania zegara.

Czytaj dalej >>>

Wybraliśmy dla Ciebie następujące artykuły:

UMi Rome - flagowiec za grosze

UMi Rome – flagowiec za grosze

Choć jesteśmy przyzwyczajeni do sytuacji, że telefony chińskich producentów są na ogół tańsze od produktów uznanych, wiodących marek, to zdecydowanie niecodziennie spotyka się smartfona, którego podzespoły pozwalałyby – choć w teorii – nawiązanie walki z modelami flagowymi takich potentatów jak Samsung czy Sony, ale jego cena byłaby porównywalna z budżetowymi propozycjami tychże. Taki ma być…

1 komentarz
Smartfon za 9,82 dolara.

Ile może kosztować smartfon? Dokładnie 9,82 dolara

Ceny topowych smartfonów systematycznie rosną i chyba nikogo już nie dziwi przekroczenie progu 3 tys. złotych. Jednocześnie podzespoły w urządzeniach stają się coraz szybsze i dziś możemy kupić telefony z procesorami jeszcze kilka lat temu uznawanymi za topowe, za znacznie niższą cenę.

0 komentarzy
Surface Pro 4 - recenzja

Surface Pro 4 – propozycja wydajnego tabletu od Microsoftu

Jakie cechy musi mieć urządzenie, żeby kupujący zwrócili uwagę na nowy tablet? Przede wszystkim duża wydajność, połączona z niewygórowaną ceną. Według Microsoftu liczą się także dobre hasła reklamowe.

0 komentarzy

Windows 7 – zapomniałem hasła – co zrobić?

Jestem użytkownikiem Windows 7. Niestety zapomniałem swojego hasła. Czy jest jakiś sposób na zalogowanie się?

80 komentarzy

Wiko Ufeel – budżetowy wojownik

Recenzja budżetowego telefonu Wiko Ufeel, wyprodukowanego we Francji przez firmę Wiko. Co potrafi smartfon za mniej niż 900 zł?

0 komentarzy
Xperia Z5 Premium i Z5 Compact

Xperia Z5 Premium i Z5 Compact – odrobina świeżości na rynku smartfonów.

Sony prezentuje dwa niecodzienne smartfony z linii Xperia Z5. Zobacz ich specyfikację.

0 komentarzy
Intel I7-6950X 10-rdzeni

„Dziesięciordzeniowa” bestia od Intela!

Dzisiejsze topowe jednostki od Intela mają od czerech do ośmiu rdzeni (wersje Extreme najnowszej generacji i7) aczkolwiek ma się to już zmienić w następnym roku gdyż wiodący producent CPU wypuści wkrótce 10cio rdzeniowy procesor.

0 komentarzy
Czy LG Q7 dorównuje swojemu poprzednikowi? Recenzja smartfonu.

LG Q7

Z kontynuacjami serii bywa różnie, czasem jest lepiej, czasem gorszej. Tym razem zajmujemy się LG Q7 czyli następcą popularnej Q6.

0 komentarzy
Recenzja Xiaomi Mi 8. Odpowiedź czy kopia Iphone’a 10?

Recenzja Xiaomi Mi 8

Jak daleko można posunąć się w podglądaniu konkurencji? Oko Geeka recenzuje Xiaomi Mi 8 i próbuje odpowiedzieć na to pytanie.

0 komentarzy

Recenzja LeTV One – kolejny smartfon kupiony w chińskim sklepie internetowym.

LeTV One (X600) był jednym  z pierwszych telefonów opartych na nowej SoCu tajwańskiego producenta Mediatek.

0 komentarzy
Xiaomi Mi Band 1S

Xiaomi Mi Band 1S potwierdzony na 11 listopada

Xiaomi wykonało ruch, który może nieźle namieszać na rynku akcesoriów wspomagających uprawianie sportu czy fitnessu. Mowa o Xiaomi Mi Band 1S, którego data wprowadzenia do sprzedaży została oficjalnie zatwierdzona na 11 listopada.

0 komentarzy

Zobacz więcej >>>