Ciekawostki informatyczne, teleinformatyczne, informacje dla ciekawych świata technologii. Poznaj sprawdzone rozwiązania, zobacz co piszczy w trawie.

Podkręcanie kart graficznych

Podkręcanie kart graficznych

Przedstawiamy sposób na podkręcanie karty graficznej. Jeśli chcesz ze swojej grafiki wycisnąć jeszcze więcej, zobacz, jak się to powinno robić. Podkręcanie, inaczej przetaktowywanie (ang. overclocking) polega na zwiększeniu szybkości pracy poprzez zmianę taktowania zegara.

Czytaj dalej >>>

Wybraliśmy dla Ciebie następujące artykuły:

WhatsApp Messenger – co warto o nim wiedzieć?

Smartfony bardzo często są wykorzystywane do komunikacji tekstowej. W tym celu powstaje bardzo wiele specjalnych aplikacji, jedną z nich jest WhatsApp. Czym różni się od produktów konkurencji? Przede wszystkim dostępnością na bardzo wielu platformach, ale to nie jedyna zaleta tego programu.

0 komentarzy
Bad Sektory - diagnostyka i naprawa

Uszkodzone sektory dysku – diagnostyka i naprawa

Kiedy komputer często się zawiesza, jego wydajność gwałtownie spada a sama praca z pecetem staje się uciążliwa to pierwszego winowajcy najczęściej powinno się szukać w dysku twardym. Naprawa dysku rozwiązuje wiele problemów z komputerem.

10 komentarzy

Nokia 3310 Comeback!

Wielki powrót Nokia 3310. Na konferencji Mobile World Congress w Barcelonie, Nokia zaprezentowała odświeżoną wersję, legendy. Niezniszczalny model 3310 powraca w nowej odsłonie. Co nowego? W stosunku do poprzednika, druga generacja będzie mniejsza, lżejsza oraz cieńsza. Producent postawił na 2,4 calowy, kolorowy ekran QVGA. Zgodnie z postępem technicznym, znajdziemy tutaj aparat o rozdzielczości dwóch mega…

0 komentarzy
Lark 7i  - tablet do 300 złotych z pełnym Windows-em.

Lark 7i  – tablet i Windows za mniej niż 300 złotych

Czy można kupić dobry tablet do 300 zł i to z Windowsem na pokładzie? Przekonajmy się. Zobacz recenzję budżetowego tabletu Lark 7i.

0 komentarzy
Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych – poradnik przywracania plików i partycji.

W poradniku tłumaczymy na czym polega odzyskiwanie danych oraz opisujemy darmowe programy do odzyskiwania plików i partycji – jak ich używać i co oferują.

0 komentarzy
poczta o2

Zakładamy darmowego maila na o2 – test i ocena.

Dziś testujemy skrzynkę na popularnym „tlenie”. Jak wygląda darmowe konto w tym serwisie, co możemy powiedzieć in plus a co in minus o poczcie o2. Niniejszy artykuł poświęcamy temu zagadnieniu.

34 komentarze

iPod Touch 5G wciąż zachwyca jakością.

W ostatnim czasie na różnych forach skoncentrowanych wokół dźwięku rozpoczął się hype na starszą generację dotykowych odtwarzaczy firmy Apple. Użytkownicy zachwalali rewelacyjną jakość wykonania jak i dźwięku w stosunku co do ceny.

0 komentarzy
Windows 10 - opinia użytkownika

Windows 10 – spojrzenie na szczegóły po kilku miesiącach używania.

System operacyjny Windows 10 zdecydowanie zawładnął komputerami osobistymi na całym świecie w ciągu mijających kilku miesięcy od swojej premiery.

11 komentarzy
tuning-obudowy-pc

Podświetlenie obudowy PC za grosze.

W niniejszym poradniku pokażemy, jak przeprowadzić efektowny tuning obudowy PC. Za niewielkie pieniądze wykonamy LED-owe podświetlenie wnętrza obudowy.

0 komentarzy

Afterlight – aplikacja, dzięki której twoje zdjęcia będą bardziej atrakcyjne

Coraz więcej osób do robienia zdjęć używa smartfonów, zamiast popularnych niegdyś aparatów kompaktowych. W związku z tym na popularności zyskują także mobilne program do edycji zdjęć, takie jak Afterlight (dostępny na wszystkich trzech najpopularniejszych platformach: Android, iOS i Windows Phone).

0 komentarzy
Smartfon za 9,82 dolara.

Ile może kosztować smartfon? Dokładnie 9,82 dolara

Ceny topowych smartfonów systematycznie rosną i chyba nikogo już nie dziwi przekroczenie progu 3 tys. złotych. Jednocześnie podzespoły w urządzeniach stają się coraz szybsze i dziś możemy kupić telefony z procesorami jeszcze kilka lat temu uznawanymi za topowe, za znacznie niższą cenę.

0 komentarzy

Zobacz więcej >>>