Ciekawostki informatyczne, teleinformatyczne, informacje dla ciekawych świata technologii. Poznaj sprawdzone rozwiązania, zobacz co piszczy w trawie.

Podkręcanie kart graficznych

Podkręcanie kart graficznych

Przedstawiamy sposób na podkręcanie karty graficznej. Jeśli chcesz ze swojej grafiki wycisnąć jeszcze więcej, zobacz, jak się to powinno robić. Podkręcanie, inaczej przetaktowywanie (ang. overclocking) polega na zwiększeniu szybkości pracy poprzez zmianę taktowania zegara.

Czytaj dalej >>>

Wybraliśmy dla Ciebie następujące artykuły:

Kraina Webmasteringu – start mini serii skierowanej do webmasterów, część pierwsza

Kraina Webmasteringu – start mini serii skierowanej do webmasterów, część pierwsza

Zapraszamy do przeczytania pierwszej części naszej nowej serii, z której dowiecie się o kilku ciekawych stronach dla Webmasterów.

1 komentarz

iPod Touch 5G wciąż zachwyca jakością.

W ostatnim czasie na różnych forach skoncentrowanych wokół dźwięku rozpoczął się hype na starszą generację dotykowych odtwarzaczy firmy Apple. Użytkownicy zachwalali rewelacyjną jakość wykonania jak i dźwięku w stosunku co do ceny.

0 komentarzy

„Język C++ Szkoła Programowania” Wydanie VI – wszystkie informacje w jednym miejscu

Książka „ Język C++ Szkoła Programowania” to zdaniem wielu najlepsze źródło nauki tego języka. Dziś dzielimy się z Wami naszymi spostrzeżeniami  o niej, na podstawie wydania VI.

0 komentarzy
TeamViewer

TeamViewer – zdalne sterowanie komputerem na odległość.

Kiedy chcemy zapewnić pomoc zdalną za pośrednictwem Internetu lub sterować swoim własnym komputerem spoza domu, możemy skorzystać z paru dostępnych darmowo narzędzi. Co czyni TeamViewer najwygodniejszym z nich?

1 komentarz
Fałszywe maile od Poczty Polskiej, DHL itp.nie wykrywane przez programy antywirusowe, mogą wyrządzić wielkie szkody. Radzimy jak ustrzec się przez nimi.

Spoofing coraz popularniejszy – jak rozpoznać fałszywe wiadomości w skrzynce pocztowej?

Fałszywe maile od Poczty Polskiej, DHL itp.nie są wykrywane przez programy antywirusowe jednak mogą wyrządzić nieodwracalne szkody. Radzimy jak ustrzec się przez nimi.

0 komentarzy

Huawei Nova  – recenzja nieprzeciętnego chińczyka

Przyglądamy się dziś nowemu modelowi chińskiego producenta – Huawei Nova. Wyszukamy jego zalety i wady. Sprawdzimy czy warto zainwestować w ten model.

0 komentarzy
Logowanie do Windows kluczem USB

Jak zwykły pendrive zmienić w klucz USB do systemu.

Jeśli posiadasz komputer z systemem Windows i chcesz go dobrze zabezpieczyć, możesz użyć zwykłego pendrive i zrobić z niego klucz USB.

4 komentarze
Przydatne APKI. Cztery aplikacje do optymalizacji Androida.

Przydatne APKI. Optymalizacja

Z cyklu przydatne APKI, przejrzymy dziś najciekawsze naszym zdaniem aplikacje do optymalizacji i czyszczenia systemu Android. 

0 komentarzy
podkręcanie karty graficznej

Podkręcanie kart graficznych

Przedstawiamy sposób na podkręcanie karty graficznej. Jeśli chcesz ze swojej grafiki wycisnąć jeszcze więcej, zobacz, jak się to powinno robić.

2 komentarze
Recenzja Honor 8

Recenzja Honor 8

Zobacz naszą recenzję eleganckiego smartfonu Honor 8. Czy chiński flagowiec spełni nasze oczekiwania? Co przemawia na jego korzyść a co nie.

0 komentarzy
Najlepsze APKI. Przegląd przydatnych aplikacji mobilnych.

Przydatne APKI. Zabijacze czasu

Rozpoczynamy serię w której zajmiemy się przeglądem najbardziej przydatnych aplikacji, które warto mieć u siebie. Poznaj najlepsze apki na Android oraz iOS

0 komentarzy

Zobacz więcej >>>