Ciekawostki informatyczne, teleinformatyczne, informacje dla ciekawych świata technologii. Poznaj sprawdzone rozwiązania, zobacz co piszczy w trawie.

Podkręcanie kart graficznych

Podkręcanie kart graficznych

Przedstawiamy sposób na podkręcanie karty graficznej. Jeśli chcesz ze swojej grafiki wycisnąć jeszcze więcej, zobacz, jak się to powinno robić. Podkręcanie, inaczej przetaktowywanie (ang. overclocking) polega na zwiększeniu szybkości pracy poprzez zmianę taktowania zegara.

Czytaj dalej >>>

Wybraliśmy dla Ciebie następujące artykuły:

Na co go stać? Obszerny test LG G5

Dziś testujemy smartfon koreańskiego producenta – LG G5. Znajdujemy jego zalety i wady. Przeczytaj naszą recenzję zanim go kupisz.

0 komentarzy
Co warto wiedzieć o mobilnej Mozilli?

Mobilna przeglądarka Mozilla Firefox – co warto o niej wiedzieć?

Zarówno na rynku przeglądarek desktopowych, jak i mobilnych znajduje się naprawdę wiele produktów. Niektóre z nich istnieją tylko w wersji na komputery stacjonarne i laptopy, inne – tylko jako aplikacje mobilne. Jednak najbardziej popularni producenci adresują swoje programy do prawie wszystkich urządzeniach.

0 komentarzy
Umi Max – kolejna propozycja z Chin. Recenzja smartfona.

Umi Max – kolejna propozycja z Chin

Bierzemy pod lupę ciekawą propozycję smartfona z Chin – Umi Max. Przyjrzymy się jego konstrukcji i funkcjonalności. Odnajdziemy jego zalety i wady.

0 komentarzy

CFX – suplement diety przeznaczony dla graczy!

Ostatnio reklamuje się pewien specyfik dla graczy poprawiający myślenie i koncentrację. Jak działa i co zawiera CFX, poczytaj zanim kupisz.

0 komentarzy
Który klient poczty eMail najlepszy

Który program do poczty eMail okaże się najlepszy – testujemy i porównujemy.

Przyszedł czas na test programów eMail obsługujących pocztę elektroniczną. Będziemy chcieli sprawdzić, który z dostępnych na rynku, bezpłatnych programów, oferuje najwięcej możliwości i jest po prostu najlepszy.

0 komentarzy
Samsung Galaxy A3 (2017)  - co potrafi trzecia generacja?

Samsung Galaxy A3 (2017)  – co potrafi trzecia generacja?

Bierzemy dziś na warsztat Samsung Galaxy A3 – produkt koreańskiego potentata. Recenzja smartfona, jego zalety i wady. Przeczytaj zanim kupisz.

0 komentarzy

Nokia 3310 Comeback!

Wielki powrót Nokia 3310. Na konferencji Mobile World Congress w Barcelonie, Nokia zaprezentowała odświeżoną wersję, legendy. Niezniszczalny model 3310 powraca w nowej odsłonie. Co nowego? W stosunku do poprzednika, druga generacja będzie mniejsza, lżejsza oraz cieńsza. Producent postawił na 2,4 calowy, kolorowy ekran QVGA. Zgodnie z postępem technicznym, znajdziemy tutaj aparat o rozdzielczości dwóch mega…

0 komentarzy
Jak stworzyć własny wizerunek w sieci. Poradnik komputerowu

Jak tworzyć własny wizerunek w sieci?

O tym jak powinien wyglądać i co składa się na wizerunek w sieci internetowej, słów kilka.

0 komentarzy
Nowości Apple 2017. Co nowego zobaczymy w tym roku.

Projekty Apple na 2017!

Co przyniesie nowy rok na rynku gadżetów od Apple. Przegląd nowości i projektów Apple 2017, którymi zajmie się potentat w tym roku. 

0 komentarzy

Kiano Intelect X2 HD – Windows zawsze z nami

Hybryda którą można kupić prawie w cenie Windowsa 10, zobacz czy warto. Zebraliśmy tu wszelkie spostrzeżenia, zalety i wady tego produktu.

0 komentarzy

Afterlight – aplikacja, dzięki której twoje zdjęcia będą bardziej atrakcyjne

Coraz więcej osób do robienia zdjęć używa smartfonów, zamiast popularnych niegdyś aparatów kompaktowych. W związku z tym na popularności zyskują także mobilne program do edycji zdjęć, takie jak Afterlight (dostępny na wszystkich trzech najpopularniejszych platformach: Android, iOS i Windows Phone).

0 komentarzy

Zobacz więcej >>>