Ciekawostki informatyczne, teleinformatyczne, informacje dla ciekawych świata technologii. Poznaj sprawdzone rozwiązania, zobacz co piszczy w trawie.

Podkręcanie kart graficznych

Podkręcanie kart graficznych

Przedstawiamy sposób na podkręcanie karty graficznej. Jeśli chcesz ze swojej grafiki wycisnąć jeszcze więcej, zobacz, jak się to powinno robić. Podkręcanie, inaczej przetaktowywanie (ang. overclocking) polega na zwiększeniu szybkości pracy poprzez zmianę taktowania zegara.

Czytaj dalej >>>

Wybraliśmy dla Ciebie następujące artykuły:

Recenzja Google SKY. Przeczytaj zanim zainstalujesz.

Google Sky – Astronomia nie tylko dla profesjonalistów.

Darmowe zwiedzanie kosmosu w twoim telefonie. Jeśli szukasz aplikacji ma swój smartfon, Google SKY może okazać się niezłą propozycją.

Fałszywe maile od Poczty Polskiej, DHL itp.nie wykrywane przez programy antywirusowe, mogą wyrządzić wielkie szkody. Radzimy jak ustrzec się przez nimi.

Spoofing coraz popularniejszy – jak rozpoznać fałszywe wiadomości w skrzynce pocztowej?

Fałszywe maile od Poczty Polskiej, DHL itp.nie są wykrywane przez programy antywirusowe jednak mogą wyrządzić nieodwracalne szkody. Radzimy jak ustrzec się przez nimi.

0 komentarzy

Samsung Galaxy A5 2017 – średni model serii o wielu zaletach

Zobacz recenzję Samunga Galaxy A5 – model z 2017 roku. Czy odświeżony smartfon wart jest swojej ceny? Jakie są jego zalety a jakie wady.

1 komentarz
Total Commander w wersji mobilnej. Zobacz naszą recenzję.

Mobilna odsłona znanego narzędzia czyli androidowy Total Commander

Total Commander przez wielu użytkowników uznawany jest za jeden z najlepszych programów do przeglądania plików na komputerze.

0 komentarzy
Ulefone Future – armia konkurencyjnych budżetowców rośnie

Ulefone Future – armia konkurencyjnych budżetowców rośnie

Recenzja stosunkowo niedrogiego smartfonu Ulefone Future – flagowca chińskiej marki. Przeanalizujemy zalety i wady telefonu.

0 komentarzy
Zuk Z2 – czym jeszcze, oprócz ceny, zaskoczy nas ten smartfon?

Zuk Z2 – czym jeszcze, oprócz ceny, zaskoczy nas ten smartfon?

Wyróżnienie się na rynku urządzeń mobilnych to nie lada wyzwanie. Dziś sprawdzimy czy Zuk Z2 poradzi sobie z tak  „wysoko zawieszoną poprzeczką”.

0 komentarzy
zastosowanie nfc

Jak zaprogramować tag NFC – ciekawe zastosowania NFC

Technologia NFC (Near Field Communication) w telefonach komórkowych staje się coraz bardziej powszechna. Zazwyczaj producenci informują, że z jej pomocą możemy przesłać zdjęcie czy zapłacić zbliżeniowo za zakupy. Są to średnio ciekawe dla Czytelnika zastosowania ale co jeśli powiem, że przykładając smartfon do naklejki możemy zostawić komuś wiadomość, odtworzyć film w Youtube czy włączyć WiFi,…

0 komentarzy
Lenovo Yoga Tablet 2 Pro

Tablet Lenovo Yoga 2 Pro – ciekawy pomysł na tablet z projektorem

Co jakiś czas producenci pokazują że w kwestii urządzeń mobilnych można wprowadzić jeszcze wiele nowych rzeczy. Jedną z takich nowości jest tablet firmy Lenovo z wbudowanym projektorem.

0 komentarzy
poczta o2

Zakładamy darmowego maila na o2 – test i ocena.

Dziś testujemy skrzynkę na popularnym „tlenie”. Jak wygląda darmowe konto w tym serwisie, co możemy powiedzieć in plus a co in minus o poczcie o2. Niniejszy artykuł poświęcamy temu zagadnieniu.

41 komentarzy
Recenzja Xiaomi mi4c

Xiaomi mi4c hit czy kit

Recenzja Xiaomi mi4c. Oceniamy akcesoria, budowę, wydajność i system.

0 komentarzy

English 4 IT – interesująca propozycja dla informatyków

Dzisiaj na warsztat bierzemy książkę „ English 4 IT ”. Czytając naszą publikację dowiesz się czy warto mieć tą pozycję w swoich domowych zbiorach.

0 komentarzy

Zobacz więcej >>>