Ciekawostki informatyczne, teleinformatyczne, informacje dla ciekawych świata technologii. Poznaj sprawdzone rozwiązania, zobacz co piszczy w trawie.

Podkręcanie kart graficznych

Podkręcanie kart graficznych

Przedstawiamy sposób na podkręcanie karty graficznej. Jeśli chcesz ze swojej grafiki wycisnąć jeszcze więcej, zobacz, jak się to powinno robić. Podkręcanie, inaczej przetaktowywanie (ang. overclocking) polega na zwiększeniu szybkości pracy poprzez zmianę taktowania zegara.

Czytaj dalej >>>

Wybraliśmy dla Ciebie następujące artykuły:

zakupy w chinach

Zakupy w Chinach. Poradnik.

Jeśli planujesz zakupy w Chinach i szukasz porady kogoś, kto już nie raz te zakupy robił, ten poradnik jest dla Ciebie. Zapraszamy do lektury. Zaczynami przygodę z zakupami z Chin Nie da się ukryć, że od dłuższego czasu w naszym kraju panuje moda na kupowanie przeróżnych rzeczy w Chinach. Świadczy o tym chociażby ogromna liczba…

0 komentarzy

Pulpit zdalny Chrome – zdalne sterowanie komputerem przez przeglądarkę.

Jak sterować zdalnie komputerem – Pulpit zdalny Chrome. Wszystko o aplikacji od Google. Instrukcja użytkownika krok po kroku.

1 komentarz

Kiano Intelect X2 HD – Windows zawsze z nami

Hybryda którą można kupić prawie w cenie Windowsa 10, zobacz czy warto. Zebraliśmy tu wszelkie spostrzeżenia, zalety i wady tego produktu.

0 komentarzy
Recenzja Xiaomi mi4c

Xiaomi mi4c hit czy kit

Recenzja Xiaomi mi4c. Oceniamy akcesoria, budowę, wydajność i system.

0 komentarzy
Nie samymi flagowcami świat stoi. Recenzja HTC U12 Life.

HTC U12 Life

Premiery HTC nie przynoszą wyjątkowych, zapadających w pamięć urządzeń. HTC U12 Life ma szansę choć trochę to zmienić? Sprawdzamy!

0 komentarzy
Porządki w Google Play. Zniknie część aplikacji ze sklepu.

Porządki w Google Play

Google Play wymiata półki i robi wiosenne porządki w swoim sklepie. Realizując politykę bezpieczeństwa usunie aplikacje nie spełniające jej wymogów. Odpadną również mało wartościowe apki.

0 komentarzy
Recenzja Xiaomi Mi 8. Odpowiedź czy kopia Iphone’a 10?

Recenzja Xiaomi Mi 8

Jak daleko można posunąć się w podglądaniu konkurencji? Oko Geeka recenzuje Xiaomi Mi 8 i próbuje odpowiedzieć na to pytanie.

0 komentarzy
Opera NEON - nowe podejście do przeglądania stron internetowych

Opera NEON – nowe podejście do przeglądania stron internetowych

Mamy nową przeglądarkę od Opery pod system Windows oraz Mac – Opera Neon. Zobaczmy co w niej pojawiło się ciekawego i innowacyjnego.

0 komentarzy
poczta wp

Jak założyć darmowego maila – przegląd konta pocztowego na wp.pl

Pierwszą skrzynką pocztową, którą przetestujemy to konto na Wirtualnej Polsce. Jak w większości darmowych skrzynek mamy do dyspozycji również wersję komercyjną. Czy jednak darmowa wersja skrzynki wystarczy by nas zadowolić? Przyjrzymy się jej w niniejszym artykule.

10 komentarzy
Windows 10 vs. 8.1

Windows 10 vs. 8.1. Pojedynek wydajności.

Z każdą kolejną wersją systemu Windows zastanawiamy się jak wygląda jego wydajność w porównaniu do poprzedniej wersji. Aby dowiedzieć się jak to wygląda w przypadku nowego Windows 10 i jego poprzednika oznaczonego numerem 8.1 przeprowadziłem kilka testów

9 komentarzy

Huawei Nova  – recenzja nieprzeciętnego chińczyka

Przyglądamy się dziś nowemu modelowi chińskiego producenta – Huawei Nova. Wyszukamy jego zalety i wady. Sprawdzimy czy warto zainwestować w ten model.

0 komentarzy

Zobacz więcej >>>