Ciekawostki informatyczne, teleinformatyczne, informacje dla ciekawych świata technologii. Poznaj sprawdzone rozwiązania, zobacz co piszczy w trawie.

Podkręcanie kart graficznych

Podkręcanie kart graficznych

Przedstawiamy sposób na podkręcanie karty graficznej. Jeśli chcesz ze swojej grafiki wycisnąć jeszcze więcej, zobacz, jak się to powinno robić. Podkręcanie, inaczej przetaktowywanie (ang. overclocking) polega na zwiększeniu szybkości pracy poprzez zmianę taktowania zegara.

Czytaj dalej >>>

Wybraliśmy dla Ciebie następujące artykuły:

Przegląd najciekawszych flagowców 2015 roku

W tym roku praktycznie wszyscy producenci pokazali już swoje najlepsze urządzenia, reprezentujące najnowsze osiągnięcia technologiczne danej firmy. Przedstawiamy porównanie najciekawszych smartfonów 2015 roku.

0 komentarzy
Kanarek – aplikacja do sprawdzania jakości powietrza

Kanarek – Aplikacja powie ci czy warto iść na spacer.

Jak sprawdzić jakość powietrza w smartfonie, czy powietrze w twojej okolicy spełnia Unijne wymogi? Trujące powietrze w Polsce. Wszystko o aplikacji Kanarek.

0 komentarzy

Recenzja LeTV One – kolejny smartfon kupiony w chińskim sklepie internetowym.

LeTV One (X600) był jednym  z pierwszych telefonów opartych na nowej SoCu tajwańskiego producenta Mediatek.

0 komentarzy
Xiaomi Redmi Note 4X – kolejny świetny smartfon w dobrej cenie.

Xiaomi Redmi Note 4X – kolejny świetny smartfon w dobrej cenie

Testujemy smartfon od chińskiego potentata Xiaomi. Czy nowy Redmi Note 4X zasługuje na zainteresowanie? Zobacz jego zalety i wady.

0 komentarzy

Jak usprawnić pisanie długich tekstów na telefonie? Klawiatura Swype

Na pewno wielu osobom zdarzyło się wpisywać naprawdę dużą ilość tekstu na urządzeniu mobilnym, na przykład pisząc służbowego maila. Używając klawiatury typu swype tę pozornie prostą czynność można znacznie przyspieszyć.

0 komentarzy
Porządki w Google Play. Zniknie część aplikacji ze sklepu.

Porządki w Google Play

Google Play wymiata półki i robi wiosenne porządki w swoim sklepie. Realizując politykę bezpieczeństwa usunie aplikacje nie spełniające jej wymogów. Odpadną również mało wartościowe apki.

0 komentarzy
Zastanawiasz się który Linux wybrać? Tu znajdziesz odpowiedzi.

Jaką dystrybucję Linuxa wybrać? – część pierwsza

Rozpoczynamy kolejną serię na naszym blogu. Dzięki tej nie będziesz mieć wątpliwości, na którą dystrybucję Linuxa postawić. Zapraszamy na część pierwszą.

0 komentarzy

Jak zrobić folder na hasło

Wielu z was posiada takie pliki, którymi nie chce się nikomu chwalić, zwłaszcza znajomym, którzy mają dostęp do Waszego komputera . Jak zabezpieczyć się przed osobami postronnymi? Sposób jest prosty, wystarczy przeczytać ten poradnik i wykonać zawartą w nim instrukcję.

16 komentarzy
OnePlus 2 – kolejny zwykły flagowiec?

OnePlus 2 – kolejny „zwykły” flagowiec?

Gdy w 2014 roku pewna nieznana wcześniej firma zaczęła reklamować swój telefon jako zabójcę flagowców niewiele osób wierzyło w te zapowiedzi. Z czasem okazywało się, że specyfikacja OnePlus One, bo tak nazywał się telefon, nie odstawała od konkurencji, a do tego smartfon wyróżniał się niską ceną.

0 komentarzy
Czy LG Q7 dorównuje swojemu poprzednikowi? Recenzja smartfonu.

LG Q7

Z kontynuacjami serii bywa różnie, czasem jest lepiej, czasem gorszej. Tym razem zajmujemy się LG Q7 czyli następcą popularnej Q6.

0 komentarzy
Bad Sektory - diagnostyka i naprawa

Uszkodzone sektory dysku – diagnostyka i naprawa

Kiedy komputer często się zawiesza, jego wydajność gwałtownie spada a sama praca z pecetem staje się uciążliwa to pierwszego winowajcy najczęściej powinno się szukać w dysku twardym. Naprawa dysku rozwiązuje wiele problemów z komputerem.

13 komentarzy

Zobacz więcej >>>