Ciekawostki informatyczne, teleinformatyczne, informacje dla ciekawych świata technologii. Poznaj sprawdzone rozwiązania, zobacz co piszczy w trawie.

Podkręcanie kart graficznych

Podkręcanie kart graficznych

Przedstawiamy sposób na podkręcanie karty graficznej. Jeśli chcesz ze swojej grafiki wycisnąć jeszcze więcej, zobacz, jak się to powinno robić. Podkręcanie, inaczej przetaktowywanie (ang. overclocking) polega na zwiększeniu szybkości pracy poprzez zmianę taktowania zegara.

Czytaj dalej >>>

Wybraliśmy dla Ciebie następujące artykuły:

Recenzja Honor 8

Recenzja Honor 8

Zobacz naszą recenzję eleganckiego smartfonu Honor 8. Czy chiński flagowiec spełni nasze oczekiwania? Co przemawia na jego korzyść a co nie.

0 komentarzy

Przegląd najciekawszych flagowców 2015 roku

W tym roku praktycznie wszyscy producenci pokazali już swoje najlepsze urządzenia, reprezentujące najnowsze osiągnięcia technologiczne danej firmy. Przedstawiamy porównanie najciekawszych smartfonów 2015 roku.

0 komentarzy
F.Lux

F.Lux – program oszczędzajacy wzrok

Ekrany naszych komputerów i laptopów, coraz częściej i intensywniej używane, męczą wzrok migoczącym, białym światłem. Szczególnie uciążliwemu w ciemności odcieniowi naszych ekranów można zaradzić.

0 komentarzy

Jak usprawnić pisanie długich tekstów na telefonie? Klawiatura Swype

Na pewno wielu osobom zdarzyło się wpisywać naprawdę dużą ilość tekstu na urządzeniu mobilnym, na przykład pisząc służbowego maila. Używając klawiatury typu swype tę pozornie prostą czynność można znacznie przyspieszyć.

0 komentarzy
Jak przyspieszyć Androida? Zbiór podstawowych zasad.

Kilka prostych kroków by przyśpieszyć pracę Androida!

O czym należy pamiętać, aby Twój smartfon działał szybciej czyli co zrobić aby przyspieszyć Androida. Poradnik komputerowy.

0 komentarzy

Klasyczne telefony komórkowe w porównaniu ze smartfonami

Wiele osób decydując się na zakup nowego telefonu staje przed wyborem: klasyczny telefon komórkowy czy smartfon? Z poniższego artykułu dowiecie się jakie są zalety i wady obydwu grup urządzeń.

3 komentarze
Recenzja "Nova Launcher". Zobacz jak odświeżyć Androida.

Nova Launcher. Czyli jak odświeżyć wygląd Androida.

Zainstalowanie nowego lunchera może w sposób istotny odświeżyć Androida na Twoim smatrtfonie czy tablecie. Zobacz recenzję Nova Launcher.

0 komentarzy

Gestures Beta, czyli co zrobić, żeby smartfon z Windows Phone był jeszcze bardziej „smart”?

Gestures Beta – gesty w telefonie w zasięgu ręki. Zobacz opis programu umożliwiającego zaprogramować smartfon z Windows Phone do sterowania gestami.

0 komentarzy

WhatsApp Messenger – co warto o nim wiedzieć?

Smartfony bardzo często są wykorzystywane do komunikacji tekstowej. W tym celu powstaje bardzo wiele specjalnych aplikacji, jedną z nich jest WhatsApp. Czym różni się od produktów konkurencji? Przede wszystkim dostępnością na bardzo wielu platformach, ale to nie jedyna zaleta tego programu.

0 komentarzy
Xiaomi Mi Band 1S

Xiaomi Mi Band 1S potwierdzony na 11 listopada

Xiaomi wykonało ruch, który może nieźle namieszać na rynku akcesoriów wspomagających uprawianie sportu czy fitnessu. Mowa o Xiaomi Mi Band 1S, którego data wprowadzenia do sprzedaży została oficjalnie zatwierdzona na 11 listopada.

0 komentarzy

Test Huawei MateBook

Testujemy hybrydę Huawei MateBook z systemem Windows 10 Home. Zobacz co oferuje Chiński producent.

0 komentarzy

Zobacz więcej >>>