Ciekawostki informatyczne, teleinformatyczne, informacje dla ciekawych świata technologii. Poznaj sprawdzone rozwiązania, zobacz co piszczy w trawie.

Podkręcanie kart graficznych

Podkręcanie kart graficznych

Przedstawiamy sposób na podkręcanie karty graficznej. Jeśli chcesz ze swojej grafiki wycisnąć jeszcze więcej, zobacz, jak się to powinno robić. Podkręcanie, inaczej przetaktowywanie (ang. overclocking) polega na zwiększeniu szybkości pracy poprzez zmianę taktowania zegara.

Czytaj dalej >>>

Wybraliśmy dla Ciebie następujące artykuły:

Big 0 - każda dostępna platforma w jednej wielkiej skrzynce.

Big O – wszystko w jednej skrzynce

PlayStation 4, Xbox One X, stacja do Switcha oraz potężny komputer został umieszczony „pod jednym dachem”, ciesząc się swobodą platform w Big 0.

0 komentarzy
Zmiany na Allegro w 2017 roku. Zobacz czego dotyczą.

Kilka zmian na Allegro w 2017 roku!

Od 2017 roku mamy na Allegro kilka nowych i dość istotnych zmian zasad dotyczących kupujących i sprzedających w tym serwisie. Zobacz jakie.

0 komentarzy
HTC U Ultra – test ciekawego smartfona z dużym ekranem

HTC U Ultra – test ciekawego smartfona z dużym ekranem

Macie wolne pieniądze na zakup nowego telefonu, lecz nie wiecie jaki wybrać? Dzięki naszej recenzji, być może Wasz wybór padnie na HTC U Ultra.

0 komentarzy
Wiedźmin pojawi się tym razem we własnym serialu

Serial o Wiedźminie

Platforma streamingowa Netflix, postanowia nakręcić serial o Wiedźmin-ie, który jest adaptacją książek o Białym Wilku Andrzeja Sapkowoskiego

0 komentarzy
Czy dyski SSD NVMe, okazują się lepsze od Sata III?

Test dysków SSD Sata III,SSD NVMe

Nowy slot M.2 i nowy interfejs PCI-Express x4 NVMe daje ogromne prędkości dla dysków SSD NVMe, co sprawia, że jeszcze wygodniej korzystamy z komputera.

0 komentarzy
Klasowy średniopółkowiec w Oku Geeka. Recenzja Honor Play.

Honor Play. Topowa specyfikacja w średniopółkowej cenie

Czy Honor Play ma istotne wady? Oko Geeka rozpoczyna śledztwo w tej sprawie… Artykuł niesponsorowany.

0 komentarzy

Sony XE93, XE90 i XE80 czyli nowe telewizory Sony 4k HDR dostępne już w Polsce.

Firma Sony wprowadziła do Polski swoje najnowsze modele. Poszukujesz dobrego telewizora HDR? Znakomicie. Zobacz telewizory Sony 4k.

0 komentarzy
Powerline - sieć komputerowa przez instalację elektryczną.

Powerline czyli sieć komputerowa przez instalację elektryczną.

Technologia Powerline wykorzystuje istniejącą już sieć elektryczną do przesyłania danych, gdzie nie możliwe jest poprowadzenia kabla Ethernet

0 komentarzy
VPN - czyli jak ominąć geolokalizację

VPN – czyli jak ominąć geolokalizację i korzystać z amerykańskich serwisów.

Jak ominąć geolokalizację, by móc bez przeszkód korzystać z amerykańskich serwisów takich jak Netflix, Pandora? Zadanie okazuje się nader proste, wystarczy pobrać i zainstalować odpowiedni program, by lotem błyskawicy zmienić swoją lokalizację i przenieść się np. do Stanów.

0 komentarzy
Surface Pro 4 - recenzja

Surface Pro 4 – propozycja wydajnego tabletu od Microsoftu

Jakie cechy musi mieć urządzenie, żeby kupujący zwrócili uwagę na nowy tablet? Przede wszystkim duża wydajność, połączona z niewygórowaną ceną. Według Microsoftu liczą się także dobre hasła reklamowe.

0 komentarzy
zakupy w chinach

Zakupy w Chinach. Poradnik.

Jeśli planujesz zakupy w Chinach i szukasz porady kogoś, kto już nie raz te zakupy robił, ten poradnik jest dla Ciebie. Zapraszamy do lektury. Zaczynami przygodę z zakupami z Chin Nie da się ukryć, że od dłuższego czasu w naszym kraju panuje moda na kupowanie przeróżnych rzeczy w Chinach. Świadczy o tym chociażby ogromna liczba…

0 komentarzy

Zobacz więcej >>>