Przydatne programy komputerowe dla Windows, Android, Windows Phone, iOS. Znajdziesz tu recenzje, opisy działania, linki do pobrania.

Przydatne aplikacje na androidPrzegląd przydatnych aplikacji mobilnych.

Od jakiegoś czasu, urządzenia mobilne mogą pochwalić się specyfikacją, której jeszcze kilkanaście lat temu nie powstydziłyby się komputery klasy PC. W związku z tym na smartfonach oraz tabletach mamy możliwość wygodnej pracy i nauki dzięki aplikacjom mobilnym. Zobacz serię zestawień dostępnych dobrodziejstw na takowe sprzęty. Omawiamy apki na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

czytaj dalej >>>

Recenzje przydatnych programów


Diagnostyka i raportowanie

Diagnostyka komputera za pomocą dostępnych na rynku, darmowych narzędzi.

Tak jak człowiek musi czasem iść do lekarza aby zasięgnąć opinii na temat stanu swojego zdrowia, tak jak samochód potrzebuje przeglądu, również i komputer wypadałoby raz na jakiś czas gruntownie sprawdzić pod kątem ewentualnych problemów czy usterek. Dzisiaj zajmiemy się przeglądem kilku darmowych i użytecznych programów służących do diagnostyki komputera.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Konserwacja i naprawa

Jak sprytnie zainstalować sterowniki do kart graficznych NVidia lub ATI, nie obciążając przy tym systemu operacyjnego?

Karta graficzna jest niezbędnym podzespołem każdego komputera – bez niej wyświetlanie obrazu jest po prostu niemożliwe.

1 komentarz

zobacz więcej >>>

Bezpieczeństwo
Hiren's Boot CD

Hiren’s Boot CD – zestaw narzędzi naprawczych.

Hiren’s Boot CD jest zbiorem służącym do diagnostyki, optymalizacji oraz naprawy komputera. Jest to tak naprawdę narzędzie all-in-one gdyż zbiór aplikacji jest naprawdę imponujący.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Wirtualizacja i udostępnianie danych

VMware Converter. Konwersja maszyny fizycznej na wirtualną.

Jak przekonwertować maszynę fizyczną na wirtualną?

Pokazujemy krok po kroku jak przekształcić lokalny system na komputerze na wirtualny, obsługiwany przez VMware Workstation Player. Instrukcja, opis VMware Converter.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Naprawa i odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych – Undelete My Files Pro

Undelete My Files Pro to bardzo prosty program, służący do odzyskiwania danych z dysków HDD, pamięci Flash czy kart SD. Zobaczcie jak odzyskać skasowane pliki.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy użytkowe

IMG Burn - nagrywanie obrazów płyt CD/DVD

IMG Burn – wygodne nagrywanie obrazów CD/DVD

Recenzja darmowego programu zapewniającego nagrywanie obrazów płyt. Opis, ocena aplikacji, link do pobrania ze strony producenta. Moje ulubione narzędzie do wypalania płyt o nazwie IMG Burn.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy na Androida

Najczęściej wybierane gry strategiczne na platformę Android

Jednym z najstarszych gatunków gier są strategie. Dzięki nim możemy wcielić się w wodza wirtualnej armii lub stanąć na czele niewielkiego oddziału dobrze wyszkolonych żołnierzy. Ten gatunek pokazuje swój pełny potencjał na wydajnym komputerze, najlepiej z dużym monitorem, pozwalającym w pełni panować nad wydarzeniami na polu bitwy. Jednak nie oznacza to, że gry strategiczne na…

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy dla iOS

WhatsApp Messenger – co warto o nim wiedzieć?

Smartfony bardzo często są wykorzystywane do komunikacji tekstowej. W tym celu powstaje bardzo wiele specjalnych aplikacji, jedną z nich jest WhatsApp. Czym różni się od produktów konkurencji? Przede wszystkim dostępnością na bardzo wielu platformach, ale to nie jedyna zaleta tego programu.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy na Windows Phone

Dumb Ways To Die 2  – walka o życie

Prezentujemy recenzję gry Dumb Ways To Die 2, produkcji studia Metro Trains. Gra ostatnio strała się bardzo popularna, zobacz dlaczego.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Serwisy internetowe

Miroslawzelent.pl – blog dla początkujących informatyków

Miroslawzelent.pl – blog dla początkujących informatyków

Zaczynając nową pracę, często szukamy materiałów do samorozwoju. Dla początkujących informatyków doskonałym źródłem będzie bohater naszego artykułu.

1 komentarz

zobacz więcej >>>