Przydatne programy komputerowe dla Windows, Android, Windows Phone, iOS. Znajdziesz tu recenzje, opisy działania, linki do pobrania.

Przydatne aplikacje na androidPrzegląd przydatnych aplikacji mobilnych.

Od jakiegoś czasu, urządzenia mobilne mogą pochwalić się specyfikacją, której jeszcze kilkanaście lat temu nie powstydziłyby się komputery klasy PC. W związku z tym na smartfonach oraz tabletach mamy możliwość wygodnej pracy i nauki dzięki aplikacjom mobilnym. Zobacz serię zestawień dostępnych dobrodziejstw na takowe sprzęty. Omawiamy apki na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

czytaj dalej >>>

Recenzje przydatnych programów


Diagnostyka i raportowanie

Diagnostyka komputera za pomocą dostępnych na rynku, darmowych narzędzi.

Tak jak człowiek musi czasem iść do lekarza aby zasięgnąć opinii na temat stanu swojego zdrowia, tak jak samochód potrzebuje przeglądu, również i komputer wypadałoby raz na jakiś czas gruntownie sprawdzić pod kątem ewentualnych problemów czy usterek. Dzisiaj zajmiemy się przeglądem kilku darmowych i użytecznych programów służących do diagnostyki komputera.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Konserwacja i naprawa
Ccleaner czyszczenie systemu

Ccleaner – czyszczenie i optymalizacja systemu.

Recenzja popularnego programu, pozwalającego na optymalizację i czyszczenie systemu Windows. Opis funkcji. Ocena i link do pobrania.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Bezpieczeństwo
Jak usunąć hasło adminina Windows?

Jak usunąć hasło do konta administratora w systemie Windows?

Jeśli zapomniałeś hasła do własnego komputera lub z jakichś przyczyn nie możesz uzyskać praw Administratora systemu, pokażemy jak usunąć hasło windows.

7 komentarzy

zobacz więcej >>>

Wirtualizacja i udostępnianie danych

VMware Converter. Konwersja maszyny fizycznej na wirtualną.

Jak przekonwertować maszynę fizyczną na wirtualną?

Pokazujemy krok po kroku jak przekształcić lokalny system na komputerze na wirtualny, obsługiwany przez VMware Workstation Player. Instrukcja, opis VMware Converter.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Naprawa i odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

TestDisk – odzyskiwanie utraconych partycji krok po kroku.

W tym odcinku cyklu o odzyskiwaniu danych, pokażemy krok po kroku odzyskiwanie partycji, które z jakichś przyczyn zniknęły z dysku twardego.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy użytkowe

Jak zapamiętać rozmieszczenie ikon na pulpicie?

Zdarza się, że Windows płata nam figle, samoczynnie zmieniając rozmieszczenie ikon na pulpicie. Dzieje się tak np. podczas zmiany monitora, grania w grę lub zmiany rozdzielczości ekranu. Ikony na pulpicie zostają wówczas automatycznie posortowane według kryterium nazwy. Problem możemy łatwo rozwiązać, zapamiętując nasze rozmieszczenie ikon.

1 komentarz

zobacz więcej >>>

Programy na Androida

Warhammer a Warhammer 40000, porównanie uniwersum.

Warhammer – O co w tym wszystkim chodzi?

Artykuł kierujemy przede wszystkim do tych, którzy nie mieli dużej styczności z tytułowym uniwersum Warhammer, wyjaśnimy czym jest, jak zacząć z grą przygodę. I „o co w tym wszystkim chodzi?”

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy dla iOS

Shadowgun – mobilna masakra

Rozpracowujemy dziś partię Shadowgun w wersji na Android. Swoje spostrzeżenia opisujemy w naszym poradniku. Przeczytaj zanim zaczniesz grać.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy na Windows Phone

Score Hero  - piłka nożna inna niż wszystkie. Recenzja gry.

Score Hero  – piłka nożna inna niż wszystkie

Zobacz recenzję gry piłkarskiej Score Hero. Dlaczego twierdzimy, że jest inna od innych gier piłkarskich? Przeczytaj zanim zagrasz.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Serwisy internetowe

estiny 2 niebawem przechodzi na model free-to-play.

Darmowe Destiny 2

Decyzja Bungie o darmowej wersji Destiny 2 oraz wypuszczeniu niezależnego dodatku. Zmiany rozgrywki, ekwipunku w grze i nowe DLC.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>