Przydatne programy komputerowe dla Windows, Android, Windows Phone, iOS. Znajdziesz tu recenzje, opisy działania, linki do pobrania.

Przydatne aplikacje na androidPrzegląd przydatnych aplikacji mobilnych.

Od jakiegoś czasu, urządzenia mobilne mogą pochwalić się specyfikacją, której jeszcze kilkanaście lat temu nie powstydziłyby się komputery klasy PC. W związku z tym na smartfonach oraz tabletach mamy możliwość wygodnej pracy i nauki dzięki aplikacjom mobilnym. Zobacz serię zestawień dostępnych dobrodziejstw na takowe sprzęty. Omawiamy apki na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

czytaj dalej >>>

Recenzje przydatnych programów


Diagnostyka i raportowanie
Speccy informacje o komputerze

Speccy – wyodrębnianie szczegółowych informacji o sprzęcie

Recenzja programu dającego szczegółowych informacji o sprzęcie. Opis, ocena, link do pobrania ze strony producenta. Jak uzyskać informacje o sprzęcie.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Konserwacja i naprawa
Hiren's Boot CD

Hiren’s Boot CD – zestaw narzędzi naprawczych.

Hiren’s Boot CD jest zbiorem służącym do diagnostyki, optymalizacji oraz naprawy komputera. Jest to tak naprawdę narzędzie all-in-one gdyż zbiór aplikacji jest naprawdę imponujący.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Bezpieczeństwo
Fałszywe maile od Poczty Polskiej, DHL itp.nie wykrywane przez programy antywirusowe, mogą wyrządzić wielkie szkody. Radzimy jak ustrzec się przez nimi.

Spoofing coraz popularniejszy – jak rozpoznać fałszywe wiadomości w skrzynce pocztowej?

Fałszywe maile od Poczty Polskiej, DHL itp.nie są wykrywane przez programy antywirusowe jednak mogą wyrządzić nieodwracalne szkody. Radzimy jak ustrzec się przez nimi.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Wirtualizacja i udostępnianie danych

vnc

Zdalne sterowanie komputerem VNC

Żeby zdalnie sterować komputerem nie musimy posiadać bezprzewodowej myszki czy klawiatury. Wystarczy smartfon z Androidem i połączenie z maszyną za pośrednictwem sieci lokalnej. Protokół VNC realizuje obsługę zdalną w szybki i wygodny sposób.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Naprawa i odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych – Undelete 360

Program do bólu prosty, w wersji darmowej nie posiada żadnych dodatkowych opcji poza odzyskiwaniem danych. Pozwala na przywrócenie skasowanych plików zarówno z dysków HDD jak i wszelakiej maści pamięci przenośnych, kart SD, Pendrivów, pamięci Flash.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy użytkowe

Prosty program do zmniejszania zdjęć.

       W sieci można znaleźć wiele programów do obróbki zdjęć, posiadających różne wyszukane narzędzia, filtry i możliwości. Jeśli jednak chcemy łatwo i szybko zmniejszyć zwoje zdjęcia polecam darmowy program Simp.

10 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy na Androida

Lightroom w wydaniu mobilnym  – do zaawansowanej edycji zdjęć nie trzeba już wykorzystywać komputera

Lightroom to zaawansowany edytor zdjęć a także aplikacja przeznaczona do ich katalogowania. Dotychczas była dostępna wyłącznie na komputerach, jednak Adobe zdecydowało się wydać ją także na urządzenia z systemem Android i iOS.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy dla iOS

Disco Zoo

Disco Zoo – tańczący turyści ze zwierzętami?!

Disco Zoo – najpopularniejsza produkcja czteroosobowej ekipy NimbleBit – rekreacyjna, darmowa gra na Android, iOs oraz Windows Phone. Zobacz recenzję.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy na Windows Phone

Aplikacja Office Lens  – łatwa zmiana telefonu w przenośny skaner

Wzrost rozdzielczości aparatów w telefonach komórkowych spowodował, że coraz częściej zaczęto ich używać w celu zapisywania na zdjęciach różnych dokumentów, czy wizytówek. Takie fotografie często miały wiele wad, takich jak kiepski balans kolorów czy zbyt małą jasność. Na szczęście aplikacja Office Lens pozwala poprawić wszystkie te niedociągnięcia.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Serwisy internetowe

Zmiany na Allegro w 2017 roku. Zobacz czego dotyczą.

Kilka zmian na Allegro w 2017 roku!

Od 2017 roku mamy na Allegro kilka nowych i dość istotnych zmian zasad dotyczących kupujących i sprzedających w tym serwisie. Zobacz jakie.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>