Przydatne programy komputerowe dla Windows, Android, Windows Phone, iOS. Znajdziesz tu recenzje, opisy działania, linki do pobrania.

Przydatne aplikacje na androidPrzegląd przydatnych aplikacji mobilnych.

Od jakiegoś czasu, urządzenia mobilne mogą pochwalić się specyfikacją, której jeszcze kilkanaście lat temu nie powstydziłyby się komputery klasy PC. W związku z tym na smartfonach oraz tabletach mamy możliwość wygodnej pracy i nauki dzięki aplikacjom mobilnym. Zobacz serię zestawień dostępnych dobrodziejstw na takowe sprzęty. Omawiamy apki na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

czytaj dalej >>>

Recenzje przydatnych programów


Diagnostyka i raportowanie
Who Crashed Bluescreen BSOD

Bluescreen – jak poradzić sobie z błędami BSOD na błękitnym ekranie Windows

Co zrobić, gdy Windows się zawiesi, wyświetlając niezrozumiałe komunikaty na błękitnym tle typu bluescreen? Podajemy sposób.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Konserwacja i naprawa

Instalacja sterowników bez płyty CD

Zapewne czasami zdarza Wam się zgubić płytę, np. płytę ze sterownikami, co wtedy? Mamy na to przygotowane dla was dwa sposoby, które omówię w tym poradniku. Niewielkim problemem może się okazać fakt iż potrzeba tutaj połączenia internetowego. Najlepiej połączyć się kablem sieciowym RJ-45, bo połączenie kablowe nie wymaga dodatkowych sterowników.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Bezpieczeństwo
Hiren's Boot CD

Hiren’s Boot CD – zestaw narzędzi naprawczych.

Hiren’s Boot CD jest zbiorem służącym do diagnostyki, optymalizacji oraz naprawy komputera. Jest to tak naprawdę narzędzie all-in-one gdyż zbiór aplikacji jest naprawdę imponujący.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Wirtualizacja i udostępnianie danych

Jak przekonwertować maszynę wirtualną na fizyczną?

Jak przekonwertować maszynę wirtualną na fizyczną – rozruch z pliku VHD

Jak przekonwertować maszynę wirtualną do postaci nadającej się do instalacji  na komputerze. Przekształcamy maszynę VMware do obrazu VHD i instalujemy.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Naprawa i odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych – poradnik przywracania plików i partycji.

W poradniku tłumaczymy na czym polega odzyskiwanie danych oraz opisujemy darmowe programy do odzyskiwania plików i partycji – jak ich używać i co oferują.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy użytkowe

Jak zapamiętać rozmieszczenie ikon na pulpicie?

Zdarza się, że Windows płata nam figle, samoczynnie zmieniając rozmieszczenie ikon na pulpicie. Dzieje się tak np. podczas zmiany monitora, grania w grę lub zmiany rozdzielczości ekranu. Ikony na pulpicie zostają wówczas automatycznie posortowane według kryterium nazwy. Problem możemy łatwo rozwiązać, zapamiętując nasze rozmieszczenie ikon.

1 komentarz

zobacz więcej >>>

Programy na Androida

Jak przyspieszyć Androida? Zbiór podstawowych zasad.

Kilka prostych kroków by przyśpieszyć pracę Androida!

O czym należy pamiętać, aby Twój smartfon działał szybciej czyli co zrobić aby przyspieszyć Androida. Poradnik komputerowy.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy dla iOS

Dead Trigger 2 – ciąg dalszy inwazji trupów. Recenzja gry.

Dead Trigger 2 – ciąg dalszy inwazji trupów

Czy producenci ze studia MADFINGER Games, tworząc Dead Trigger 2, wykonali tak dobrą robotę jak w pierwszej części gry? Przekonajmy się.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy na Windows Phone

Recenzja Lightbot - logiczna gra na Android, iOS i Windows Phone.

Lightbot – Gra w logiczne programowanie

Oto nasza recenzja Lightbot – ciekawej gry logicznej. Opis, plusy i minusy gry, linki do pobrania ze sklepów trzech systemów.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Serwisy internetowe

ranking hostingów

Który hosting najlepszy? Serwer FTP.

Kolejna część testu to założenie konta FTP, które w dużym uproszczeniu pozwala uzyskać dostęp do zasobów (plików) opublikowanych na serwerze. Przetestujemy proces zakładania dodatkowym kont FTP i sprawdzimy, który hosting będzie najlepszy.

1 komentarz

zobacz więcej >>>