Przydatne programy komputerowe dla Windows, Android, Windows Phone, iOS. Znajdziesz tu recenzje, opisy działania, linki do pobrania.

Przydatne aplikacje na androidPrzegląd przydatnych aplikacji mobilnych.

Od jakiegoś czasu, urządzenia mobilne mogą pochwalić się specyfikacją, której jeszcze kilkanaście lat temu nie powstydziłyby się komputery klasy PC. W związku z tym na smartfonach oraz tabletach mamy możliwość wygodnej pracy i nauki dzięki aplikacjom mobilnym. Zobacz serię zestawień dostępnych dobrodziejstw na takowe sprzęty. Omawiamy apki na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

czytaj dalej >>>

Recenzje przydatnych programów


Diagnostyka i raportowanie
MemTest - testujemy pamięć RAM

MemTest – jak zdiagnozować sprawność pamięci RAM?

Pamięć operacyjna w komputerach (nazywana w skrócie RAM) ma spory wpływ na stabilność działania systemu operacyjnego. Dlaczego?

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Konserwacja i naprawa
Glary Utilities optymalizacja Windows

Glary Utilities – jak zachować system w dobrej kondycji po dłuższym czasie używania

W miarę upływu czasu w każdym komputerze pojawia się coraz więcej niepotrzebnych plików, pozostałości po usuniętych aplikacjach, nieaktualnych skrótów czy zbędnych pozycji w autostarcie. Nawet w uporządkowanym systemie nie da się wykluczyć możliwości spowolnienia go poprzez wyżej wymienione powody. Pomocny będzie nam tu zestaw narzędzi o nazwie Glary Utilities 

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Bezpieczeństwo
Logowanie do Windows kluczem USB

Jak zwykły pendrive zmienić w klucz USB do systemu.

Jeśli posiadasz komputer z systemem Windows i chcesz go dobrze zabezpieczyć, możesz użyć zwykłego pendrive i zrobić z niego klucz USB.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Wirtualizacja i udostępnianie danych

Instalujemy wirtualną maszynę VirtualBox

Stawiamy wirtualną maszynę na naszym systemie. Jako przykład posłuży nam wirtualna maszyna  VirtualBox od Oracle. Instalacja i konfiguracja.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Naprawa i odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych – Pandora Recovery

Pandora Recovery wydaje się programem z pozoru nieco bardziej skomplikowanym. Po uruchomieniu jednak zostaniemy od razu wprowadzeni do kreatora, który poprowadzi nas „za rączkę” przez cały proces i ułatwi możliwie jak najbardziej pracę z narzędziem i odzyskiwanie plików.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy użytkowe

Który klient poczty eMail najlepszy

Który program do poczty eMail okaże się najlepszy? Wyniki testu.

Przeprowadziliśmy testy czterech programów klienckich poczty elektronicznej. Który program do poczty eMail okazał się najlepszy? Przedstawiamy wyniki.

3 komentarze

zobacz więcej >>>

Programy na Androida

Quizowanie – sprawdź swoją wiedzę! Recenzja gry.

Quizowanie – sprawdź swoją wiedzę!

Tym razem przyjrzymy się grze Quizowanie, produkcji studia FEO Media, czyli bardzo starannie wykonanej gry na urządzenia mobilne, w której najsilniejszą bronią będzie wiedza przez nas posiadana.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy dla iOS

Najpopularniejsza aplikacja do połączeń głosowych – Skype na urządzenia mobilne

Skype nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, ta należąca do Microsoftu aplikacja pozwalająca na nawiązywanie połączeń głosowych. Dotychczas była dostępna jedynie dla posiadaczy komputerów, jednak rosnący udział urządzeń mobilnych w rynku skłonił Microsoft do wydania Skype także na platformy Android, iOS i Windows Phone.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy na Windows Phone

Stellarium Mobile Sky Map na smartfony

Stellarium Mobile Sky Map – interaktywna mapa nieba dostępna smartfonach i tabletach

Stellarium Mobile Sky Map to ciekawa aplikacja do zgłębiania tajemnic nieba, dostępna na urządzenia mobilne z systemami Android, iOs, Windows Phone.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Serwisy internetowe

ranking hostingów

Który hosting najlepszy? Pomoc techniczna.

W teście pomocy technicznej braliśmy dwa kryteria: szybkość odpowiedzi wsparcia technicznego na nasz problem oraz  jej merytoryczną jakość. A więc zaczynamy test hostingów.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>