Przydatne programy komputerowe dla Windows, Android, Windows Phone, iOS. Znajdziesz tu recenzje, opisy działania, linki do pobrania.

Przydatne aplikacje na androidPrzegląd przydatnych aplikacji mobilnych.

Od jakiegoś czasu, urządzenia mobilne mogą pochwalić się specyfikacją, której jeszcze kilkanaście lat temu nie powstydziłyby się komputery klasy PC. W związku z tym na smartfonach oraz tabletach mamy możliwość wygodnej pracy i nauki dzięki aplikacjom mobilnym. Zobacz serię zestawień dostępnych dobrodziejstw na takowe sprzęty. Omawiamy apki na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

czytaj dalej >>>

Recenzje przydatnych programów


Diagnostyka i raportowanie
MemTest - testujemy pamięć RAM

MemTest – jak zdiagnozować sprawność pamięci RAM?

Pamięć operacyjna w komputerach (nazywana w skrócie RAM) ma spory wpływ na stabilność działania systemu operacyjnego. Dlaczego?

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Konserwacja i naprawa
Hiren's Boot CD

Hiren’s Boot CD – zestaw narzędzi naprawczych.

Hiren’s Boot CD jest zbiorem służącym do diagnostyki, optymalizacji oraz naprawy komputera. Jest to tak naprawdę narzędzie all-in-one gdyż zbiór aplikacji jest naprawdę imponujący.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Bezpieczeństwo
DoNotSpy10

DoNotSpy10 – i nikt nas nie będzie śledził

Przydatny program, który skutecznie ochroni nasz komputer przed wścibskim okiem osób niepowołanych. Jak zablokować śledzenie, instrukcja krok po kroku.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Wirtualizacja i udostępnianie danych

VPN - czyli jak ominąć geolokalizację

VPN – czyli jak ominąć geolokalizację i korzystać z amerykańskich serwisów.

Jak ominąć geolokalizację, by móc bez przeszkód korzystać z amerykańskich serwisów takich jak Netflix, Pandora? Zadanie okazuje się nader proste, wystarczy pobrać i zainstalować odpowiedni program, by lotem błyskawicy zmienić swoją lokalizację i przenieść się np. do Stanów.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Naprawa i odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

TestDisk – odzyskiwanie utraconych partycji krok po kroku.

W tym odcinku cyklu o odzyskiwaniu danych, pokażemy krok po kroku odzyskiwanie partycji, które z jakichś przyczyn zniknęły z dysku twardego.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy użytkowe

Prosty sposób na robienie zrzutów ekranu.

Czasem zachodzi potrzeba wykonania zdjęcia ekranu, na przykład jeśli chcemy zobrazować błędy działania aplikacji, tworzymy dokumentację lub z jakichś powodów chcemy podzielić się z kimś tym co aktualnie wyświetla nam się na ekranie. Systemowe rozwiązania poprzez klawisz PrintScreen nie są zbyt wygodne z uwagi na konieczność zastosowania dodatkowego programu graficznego, który przetworzy obraz znajdujący się w…

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy na Androida

Shakes and Fidget – kultowa gra RPG z humorem

Shakes and Fidget – kultowa gra RPG z humorem

Tym razem przyjrzymy się produkcji, która dzięki staraniom twórców od lat stoi na podium najlepszych gier RPG przez internet.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy dla iOS

Coraz większa konkurencja na rynku gier w szachy.

Popularność „szachów” wzrasta

Firmy takie jak Valve czy Riot, wypuszczają własne wersje popularnej modyfikacji gry w szachy – Auto Chess. Która z nich okaże się najlepsza?

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Programy na Windows Phone

GT Racing 2 – recenzja gry mobilnej w wyścigowym stylu

Zobacz recenzję gry wyścigowej GT Racing 2 na urządzenia mobilne. Być może stanie się Twoją ulubioną grą zwłaszcza, że działa również na komputerze.

0 komentarzy

zobacz więcej >>>

Serwisy internetowe

ranking hostingów

Który hosting najlepszy? Backup – kopia zapasowa.

Tworzenie kopii zapasowych plików umieszczonych na serwerze, baz mysql czy skrzynek pocztowych jest bardzo ważnym elementem każdego hositngu. Zobaczmy porównanie hostingów pod kontem wykonywania kopii.

1 komentarz

zobacz więcej >>>