Jak pobrać film z Youtube

Jak pobrać film z Youtube.

Zapewne nie raz widziałeś ciekawy filmik na Youtube, który chciałbyś obejrzeć później na dużym ekranie, bądź w miejscu gdzie nie ma dostępu do internetu. Jedynym rozwiązaniem w takim przypadku jest pobranie tego filmu na dysk komputera. Prezentowany poradnik pokaże, że takie pomysł jest możliwy.

W celu pobrania filmu z serwisu Youtube należy wykonać następujące czynności:

 1. Otwieramy przeglądarkę i wpisujemy: www.ytddownloader.com/,  następnie klikamy zielony przycisk „Free Download” znajdujący się na górze ekranu, czekamy aż program się pobierze i uruchamiamy pobrany plik.
  Jak pobrać film z Youtube. YTD Video Downloader - strona pobierania.
  YTD Video Downloader – strona pobierania.
 2. Aby poprawnie zainstalować program wciskamy kolejno: Dalej → Cancel → Cancel (aby uniknąć instalowania niepotrzebnego oprogramowania), po zakończeniu instalacji zaznaczamy opcję „Uruchom teraz YTD Video Downloader” i klikamy Finish.
  Jak pobrać film z Youtube. Kopiowanie adresu filmu z Youtube.
  Kopiowanie adresu filmu z Youtube.
 3. Wchodzimy na stronę youtube.com, wyszukujemy filmik, który chcemy pobrać, i go uruchomiamy.
 4. Kolejnym krokiem jest skopiowanie adresu filmu. Zaznaczamy adres strony (tak aby cały adres był podświetlony na niebiesko) i następnie prawym przyciskiem myszy klikamy Kopiuj.
  Jak pobrać film z Youtube. Kopiowanie adresu filmu na Youtube
  Kopiowanie adresu filmu na Youtube
 5. Następnie przechodzimy do naszego programu (program sam powinien wkleić adres, który skopiowaliśmy). Opcją Jakość pobieranego filmu wybieramy rozdzielczość filmu (opcją o najlepszej jakości jest „Best Avalible” – pobiera się dłużej, najsłabszą jakość ma „144p Very Low” – pobiera się najszybciej).
 6. Aby ułatwić sobie pracę klikamy ikonę folderu znajdującą się na prawo od „Zapisz w” i wybieramy folder do którego zapisujemy filmik. Po wykonaniu tych czynności klikamy Pobierz, znajdujący się w dolnym prawym rogu.
 7. W zakładce Zadania sprawdzamy aktualny postęp pobieranego filmiku.
 8. Po zakończeniu pobierania, interesujący nas filmik znajduje się w folderze, który wybraliśmy w punkcie 6.

W serwisie Youtube znajduje się wiele fajnych filmików, wybierając się np. w podroż, można sobie urozmaicić długą trasę ściągniętymi uprzednio filmami. Pobieranie samych filmików, jak widzicie, nie jest wcale trudne, umiejętność taka może się nam nie raz przydać.

Podziel się wiedzą z innymi

5 odpowiedzi na "Jak pobrać film z Youtube"

 1. Polecę jeśli mogę swoją witrynę. Dzięki niej można „wyciągnąć” dźwięk z dowolnego filmu czy teledysku na YouTube i zapisać na komputerze w kilku popularnych oprócz MP3 formatach oraz w różnej jakości oraz pobierać filmy i konwertować je do kilku formatów.

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 2. kierowcapoznan · Edit

  dzięki za prosty program ,miałem parę filmów które chciałem zachować i dzięki Tobie udało się 🙂 , jedyny problem to brak możliwosci zgrania filmów zablokowanych /18-lat/ ,a czy są jakieś wirusy ? ,wszędzie pewnie są !!:)

  Odpowiedz

Komentarz do postu